Головна Новини Загинули двоє захисників з Хмельниччини на Донеччині

Загинули двоє захисників з Хмельниччини на Донеччині

by Max

Олександр Данайтис з Красилова та Сергій Квасун з Нетішина полягли в боях за Україну.

Захищаючи Україну від ворога, загинули двоє захисників з Хмельниччини – Олександр Данайтис з Красилова та Сергій Квасун з Нетішина.

Олександр Данайтис з Красилова поліг 9 червня під час штурмових дій, внаслідок артилерійського обстрілу, поблизу населеного пункту Сторожеве Донецької області, повідомила на своїй фейсбук-сторінці Ніла Островська, очільниця Красилівської територіальної громади.

Героєві було 53 роки…

Олександр Данайтис з Красилова поліг 9 червня під час штурмових дій на Донеччині. Фото: з фейсбук-сторінки Ніли Островської

Сумна звістка надійшла і в Нетішин. 10 червня, внаслідок мінно-вибухової травми несумісної з життям, в районі Благодатного на Донеччині загинув старший солдат Сергій Квасун 1996 року народження. Як повідомляють в Нетішинському виконавчому комітеті, він був старшим стрільцем-оператором 2 єгерського батальйону військової частини А4056.

Про день та час прощання з воїнами у громадах повідомлятимуть додатково.

Вічна пам’ять Героям…

Нагадаємо, Білогірська громада попрощалася зі своїм захисником Чорним Олегом Сергійовичем. У суботу, 10 червня його поховали в рідному селі Шельвів.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.