Головна Новини Загиблі на Хмельниччині – двоє чоловіків: Тюрін про ракетний удар 8 січня

Загиблі на Хмельниччині – двоє чоловіків: Тюрін про ракетний удар 8 січня

by Max
Загиблі на Хмельниччині – двоє чоловіків: Тюрін про ракетний удар 8 січня

Розбирання завалів та ліквідація наслідків ракетного удару триває.

На Хмельниччині триває ліквідація наслідків ракетної атаки з боку російської федерації. Нагадаємо, сьогодні вранці, 8 січня, окупанти завдали удару по Україні, в тому числі і по території Хмельниччини.

У Хмельницькій військовій адміністрації повідомили про двох загиблих.

«На превеликий жаль маємо двох загиблих людей. Це чоловіки 1947 та 1964 років народження. Висловлюю співчуття рідним та близьким», – повідомив Сергій Тюрін, перший заступник голови Хмельницької військової адміністрації.

Наразі, додав він, триває розбирання завалів та ліквідація наслідків терористичної атаки.

«Крім того, зазнала пошкоджень житлова забудова, в будинках вибиті вікна. Наразі працюють комісії для встановлення завданих пошкоджень», – додав перший заступник голови Хмельницької ОДА.

Нагадаємо, сьогодні, 8 січня, росія випустила десятки ракет по українських містах і населених пунктах. На Хмельниччині лунало щонайменше 6 вибухів. Як зазначив заступник начальник Хмельницької військової адміністрації Сергій Тюрін, ППО знешкодила дві ракети.

Разом з тим противник завдав удари по об’єктах інфраструктури області. Була пожежа, яку локалізували підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.