Головна Новини Загибель риби у Південному Бузі: екологи говорять про забруднення річки

Загибель риби у Південному Бузі: екологи говорять про забруднення річки

by Max

Збитки від замору риби наразі оцінюють у понад пів мільйона гривень.

Протягом кількох тижнів хмельничани спостерігають загибель риби у водосховищі Південного Бугу. Цей факт 17 травня зафіксували представники Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області та інших уповноважених структур. Того ж дня вони взяли проби води. Сьогодні ж, 30 травня, вони розповіли про результати лабораторних досліджень. Зокрема, про забруднення водойми.

Державні інспектори встановили незначне перевищення показника біохімічного споживання кисню (БСК), який свідчить про забруднення річки. В точці відбору води на вулиці Кооперативній цей показник становив 3,4 мг/дм3, а на вулиці Північній — 3,6 мг/дм3 (при нормі 3,0 мг/дм3). Натомість показник розчиненого у воді кисню становив від 4,2 до 4,4 мг/дм3 (при нормі не менше 4,0 мг/дм3).

Крім того, у водосховищі Південного Бугу вони зафіксували загибель понад півтори сотні рибин. А саме: 146 товстолобів, сім коропів, щуку та карася. Таким чином рівень збитків від замору риби становить 562 тисяч 139 гривень.

«Матеріали передані до правоохоронних органів в порядку статті 214 для встановлення причин загибелі водних біоресурсів та притягнення винних осіб до відповідальності», — зазначили у пресслужбі Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області.

Читайте також: Радіаційне забруднення у Хмельницькому районі — спростовуємо ворожу брехню

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.