Головна Life style За цим методом можна відварити буряк вдвічі швидше

За цим методом можна відварити буряк вдвічі швидше

by Max

Буряк може варитися досить тривалий час. Особливо, коли вона велика за розміром. Є певні секрети в кулінарії, які допоможуть приготувати її значно швидше. Про них поговоримо далі в статті.

Подробиці

Секрет в тому, що треба вибирати буряк правильних сортів та розмірів. Коренеплоди повинні бути з темною шкіркою, круглої або циліндричної форми. Саме такі буярки відварюються значно швидше.

З вибраних коренеплодів не відривайте хвостики. Без них буряк втратить сік, який просто буде витікати в воду. В воду додайте 1 ч.л. цукру та скибку чорного хліба. Закрийте кришкою та варіть протягом 20-30 хвилин.

Після завершення варіння поставте каструлю з буряками під холодну воду на 15 хвилин. Вона і дійде до готовності, і чиститися буде значно простіше.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.