Головна Новини З війни додому на щиті повертається захисник з Кам’янеччини

З війни додому на щиті повертається захисник з Кам’янеччини

by Max

42-річний військовослужбовець Олександр Дорош загинув 6 вересня на Запорізькому напрямку.

Під час виконання бойового завдання, захищаючи волю та незалежність нашої держави та українського народу, у війні з російськими окупантами загинув мешканець села Почапинці, Олександр Сергійович Дорош. Трагічну звістку про загибель українського захисника громаді повідомив голова Кам‘янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич.

У квітні цього року захисник був призваний на військову службу по мобілізації. Пройшов військову підготовку у навчальному центрі та служив у одній з військових частин Харкова. Життя українського військового обірвалося 06 вересня на території Запорізькій області: захисник потрапив під ворожий артилерійській обстріл під час виконання бойового завдання.

«Жорстока війна забирає найкращих синів нашої України, які стали в ряди воїнів, та гідно дають відсіч ворогу заради нашої незалежності. Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять Герою!», – написав у дописі в фейсбуці Михайло Сімашкевич.

Про день та місце прощання з полеглим Героєм у громаді повідомлять додатково.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.