Головна Новини З грудня пенсіонери Хмельниччини зможуть отримати додаткові енергозберігаючі лампи

З грудня пенсіонери Хмельниччини зможуть отримати додаткові енергозберігаючі лампи

by Max
З грудня пенсіонери Хмельниччини зможуть отримати додаткові енергозберігаючі лампи

В Україні оголосили про розширення програми обміну звичайних лампочок на енергоощадні.

Вже з 5 грудня пенсіонери, які проживають в сільській місцевості, зможуть отримати безкоштовно ще додаткові 5 енергоочадних ламп. Програма обміну діятиме по всій країні.

Як зазначено в дописі Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, для обміну вже доступно 18 мільйонів енергоощадних ламп. Програма діятиме, поки лампи будуть в наявності на кожному окремому поштовому відділенні. Для зручності відомство буде позначати пункти обміну спеціальним плакатом: якщо його на дверях вашого відділення немає, то це означатиме, що лампи для обміну вже закінчилися або сам обмін тут ще не розпочався.

Для того, щоб обміняти лампи, потрібно завітати до відділення Укрпошти з паспортом, ідентифікаційним кодом, пенсійним посвідченням та активним номером свого телефону. Старі лампи можна принести одразу або протягом місяця з моменту отримання нових.

Ініціатива з обміну спрямована на зменшення навантаження на енергосистему України. За попередніми оцінками, додаткові роздані енергозберігаючі лампи дозволять сумарно економити одночасно до 1000 МВт – це дорівнює роботі блока атомної електростанції.

Також у відомстві нагадують, що обміняти лампи можуть медичні заклади, школи, дитячі садочки та поліклініки. Для цього необхідно подати відповідну заявку в застосунку Дія.

Читайте також: Без витрат із бюджету громади: як у Хмельницькому облаштують різдвяну локацію цього року

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.