Головна Life style Їсти перед сном: що варто уникати та що з’їсти, складений список

Їсти перед сном: що варто уникати та що з’їсти, складений список

by Max

Існують певні продукти, які можуть нашкодити вашому сну, повідомляє KURAZH.

  1. Алкоголь: Вживання алкоголю перед сном може спричинити часте сечовипускання та проблеми з травленням, а також порушити цикл сну.
  2. Кофеїн: Варто уникати їжі та напоїв, що містять кофеїн, так як це може спричинити безсоння і погіршити якість сну.
  3. Кислі продукти: Не рекомендується споживати кислі фруктові соки та томатні соуси перед сном, оскільки вони можуть спричинити дискомфорт.
  4. Важка їжа: Фаст-фуд, снеки, солодощі та важкі м’ясні страви краще уникати перед сном, оскільки це може порушити травлення та спричинити неприємні симптоми.
  5. Продукти з високим вмістом води: Фрукти, такі як кавун, диня та огірки, можуть збільшити сечовипускання і спричинити набряклість вранці.

Що корисно з’їсти перед сном:

  1. Риба: Вибирайте нежирні сорти риби, які містять багато корисних мікроелементів та легко перетравлюються. Можна подати рибу зі свіжою зеленню, заправлену оливковою олією.
  2. Індича грудинка: Це дієтичне м’ясо з високим вмістом білка. Можна відварити, запекти або приготувати на грилі. Додайте до грудинки тушковані овочі.
  3. Горіхи: Жменя горіхів, таких як мигдаль, фісташки, фундук або волоські горіхи, можуть задовольнити голод перед сном. Але пам’ятайте, що горіхи мають високу калорійність, тому слід контролювати порції.
  4. Зелений чай: Якщо бажаєте гарячого перед сном.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.