Головна Life style Євгенія Власова розповіла, що неможливо жити на зарплату 1-2 тисячі доларів

Євгенія Власова розповіла, що неможливо жити на зарплату 1-2 тисячі доларів

by Max

Десять років тому Євгенія Власова була популярною виконавицею хітів. Концерти, кліпи, виступи — все це виснажувало та не приносило задоволення, хоча заробіток був хороший.

Зараз Євгенія Власова не веде активної концертної діяльності, але добре заробляє. Менше, ніж раніше, але їй вистачає не тільки на себе, але й на забезпечення 20-річної доньки за кордоном.

Євгенія Власова щиро не розуміє, яким чином можна прожити на 1-2 тисячі доларів. Вона заробляє понад 3 тисяч, а на місяць витрати становлять приблизно 100 тисяч грн.

Співачка поділилася інформацією щодо заробітків. Вона останні роки після завершення концертної діяльності працює викладачкою з вокалу. Окрім того, отримує хороші роялті за свої пісні.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.