Головна Life style Яскрава рожева сукня та питання від Белли Торн: Чому новий фільм про Барбі не захопив чоловіків?

Яскрава рожева сукня та питання від Белли Торн: Чому новий фільм про Барбі не захопив чоловіків?

by Max

Актриса та модель Белла Торн, 25 років, показала серію фотографій у яскраво-рожевій елегантній сукні на своїй сторінці в Instagram, викликавши у чоловічої частини своїх підписників обговорення, що не сподобалося їм в новому фільмі про Барбі, інформує KURAZH.

У підписі до посту Торн висловила цікавість: “Добре, можемо обговорити, чому хлопцям не подобається новий фільм про БАРБІ!!!?! Ваші думки? Дайте мені інформацію!!!”

Зірка обрала яскраво-рожеву сукню з вирізом у формі серця навколо грудей. Вона також продемонструвала свою струнку фігуру. Образ був доповнений чорними туфлями на високих підборах з відкритим носком.

Білі та сріблясті сережки-підвіски, обручка та браслет на зап’ясті завершили вигляд. Волосся актриси було розпущено, а макіяж залишився мінімальним.

У своїх Instagram Stories знаменитість також попросила своїх 25,2 мільйона підписників висловити свою думку щодо того, чому, на їхню думку, чоловікам не сподобався фільм “Барбі”, який вийшов 21 липня.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.