Головна Політика Японія виділить загалом 3,5 мільярда доларів на бюджетну підтримку України у 2023-му – Мінфін

Японія виділить загалом 3,5 мільярда доларів на бюджетну підтримку України у 2023-му – Мінфін

by Max

Міністр фінансів України Сергій Марченко зустрівся з японським колегою Сунучі Судзукі під час робочого візиту до Сполучених Штатів, повідомило Міністерство фінансів 13 квітня.

Сторони обговорили потреби держбюджету України на пріоритетні напрями відновлення і реконструкції країни.

Марченко вказав на те, що Японія головує в G7 і демонструє лідерство, зокрема, в «покращенні координації фінансової допомоги для України».

Читайте також: Світовий банк надасть 200 мільйонів доларів на відновлення енергетики України – Шмигаль

«Сунічі Судзукі підтвердив наміри Уряду Японії спрямувати в Україну 3,5 мільярдів доларів США прямої бюджетної підтримки протягом 2023 року. Ці кошти дозволять профінансувати пріоритетні, зокрема соціальні та гуманітарні видатки», – заявило українське відомство.

За даними Мінфіну, Японія від початку повномасштабного вторгнення надала Україні 581 мільйон доларів пільгового фінансування.

Наприкінці березня стало відомо, що Японія виділяє 400 мільйонів доларів на відновлення критичної інфраструктури України.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.