Головна Політика «якщо Захід не збільшить постачання зброї Україні, ситуація ускладниться»

«якщо Захід не збільшить постачання зброї Україні, ситуація ускладниться»

by Max
«якщо Захід не збільшить постачання зброї Україні, ситуація ускладниться»

Україна потребує ще більше зброї для протистояння агресії Росії, зазначив секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов в інтерв’ю телеканалу RTP.

«Ситуація на лінії фронту дуже складна. Вона ніколи не була легкою з 24 лютого 2022 року, і якщо хтось думає, що ситуація легка, то це люди, які не розуміють війни», – сказав Данілов.

Однак, за словами секретаря РНБО, постачання зброї в Росію з Ірану та Північної Кореї призвело до «деяких змін» у ситуації на фронті. За такого сценарію, як наголосив Данілов, якщо «Захід суттєво не збільшить постачання зброї та боєприпасів в Україну, то «ситуація справді ускладниться».

«Нам потрібна зброя, зброя, зброя», – заявив секретар РНБО.

Данілов також прокоментував ситуацію з затримкою виділення допомоги Україні в Конгресі США. За його словами, «кожна затримка впливає на ситуацію на фронті, але Україна не зупиниться у протистоянні агресії РФ».

«Якщо нас запитають: чи зупинимося ми? Ми не зупинимося, ми будемо захищати свою країну. У нас немає іншої альтернативи, у нас немає іншого виходу. І ми дуже сподіваємося, що партнери зрозуміють, що наша незалежність перебуває під загрозою, а також імідж, авторитет і єдність усього Заходу… Я більш ніж упевнений, що підтримка США буде надана в найближчому майбутньому», – додав він.

Раніше, 1 лютого, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що уряд ухвалив три постанови щодо роботи оборонно-промислового комплексу, які стосуються закупівель, виробництва боєприпасів та ціноутворення на виробництво дронів.

Президент Володимир Зеленський днями зазначив, що Україна продовжує нарощувати виробництво нових видів зброї. Він також назвав «одним із ключових завдань для ОПК» виробництво далекобійних дронів.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.