Головна Новини Яка ситуація на дорогах Хмельниччини 14 січня

Яка ситуація на дорогах Хмельниччини 14 січня

by Max
Яка ситуація на дорогах Хмельниччини 14 січня

По мережі доріг державного значення продовжує працювати спецтехніка.

На автошляхах області продовжує працювати дорожня техніка, аби забезпечити безпечний проїзд шляхами під час снігопаду. Як повідомляють у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області, уночі на автодорогах державного значення працювали 67 спецмашин та 70 дорожніх робітників.

«Проїзд дорогами державного значення забезпечено, обмежень у русі немає. Покриття мокре, частково засніжене. На обробку автошляхів від ожеледиці витрачено 2 тисячі 186 тонн піщано сольової суміші . Надзвичайні ситуації, скарги за минулу ніч – відсутні», – зазначають автодорожники.

Додають, що станом на 12:00, у зв’язку із опадами у вигляді снігу, по мережі доріг державного значення продовжує працювати спецтехніка. Утім, наголошують, що з настанням несприятливих погодних умов техніка не може одномоментно усюди провести обробку покриття. Необхідний час, аби усюди доїхати. У першу чергу, заплановані виїзди на дороги міжнародного та національного значення, найбільш важливі транспортні маршрути життєзабезпечення та обороноздатності області.

«Просимо водіїв бути уважними та обережними на дорозі, – нагадують авто дорожники. – Обирайте безпечну швидкість руху відповідно до погодних умов, уникайте різких маневрів, тримайте дистанцію з іншими транспортними засобами. Будьте уважними на мостах і на ділянках з крутим спуском та підйомом. На зимовий період транспортний засіб має бути підготовлений належним чином. На колесах автівок має бути гума з нормальними протекторами. Водіям фур рекомендуємо мати ланцюги протиковзання».

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах області працює цілодобова гаряча лінія +38 (067) 400-60-80.

Читайте також: Аварія на Шепетівщині: загинула людина, ще трьох травмовано

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.