Головна Life style Як зробити “Олів’є” смачнішим: яких помилок 90% кулінарів припускаються, готуючи салат

Як зробити “Олів’є” смачнішим: яких помилок 90% кулінарів припускаються, готуючи салат

by Max

Салат “Олів’є” — це класична страва, яка завжди радує нас на святковому столі, інформує KURAZH.

Однак, існує кілька поширених помилок, яких багато хто припускається під час його приготування. Розгляньмо деякі з них і дізнаємося, як зробити цей салат ще смачнішим.

Перебір із майонезом

Перша помилка, якої потрібно уникати, — це використання занадто великої кількості майонезу. Хоча майонез є важливим компонентом цього салату, його слід додавати з поміркованістю.

Щоб надати нових ноток смаку, спробуйте додати трохи сметани або вершків разом із майонезом. Така заправка зробить салат ніжнішим і не спричинить відчуття важкості в шлунку.

Альтернативою майонезу може стати грецький йогурт, який також чудово підійде для заправки.

Варена ковбаса

Ще одна поширена помилка — використання вареної ковбаси або сосисок. Кухарі рекомендують робити м’ясо основним інгредієнтом салату. Ви можете використовувати куряче філе, свинину, яловичину або навіть ракові шийки.

Оригінальний рецепт салату передбачає використання рябчикового м’яса, але якщо його знайти не вдається, то можна обійтися без нього. Головне — уникати використання докторської ковбаси, оскільки вона може зіпсувати смак страви.

Багато картоплі

Третя помилка — занадто велика кількість картоплі. Занадто багато картоплі робить салат в’язким і крохмалистим. Для 12-14 порцій буде достатньо 3-4 бульб середнього розміру. Не думайте, що це занадто мало. Така кількість картоплі буде цілком достатньою, щоб салат вийшов збалансованим і смачним.

Зелений горошок

Третя помилка — занадто велика кількість картоплі. Занадто багато картоплі робить салат в’язким і крохмалистим. Для 12-14 порцій буде достатньо 3-4 бульб середнього розміру. Не думайте, що це занадто мало. Така кількість картоплі буде цілком достатньою, щоб салат вийшов збалансованим і смачним.

Мало яєць

І остання помилка — недостатня кількість яєць. Яйця надають салату ніжності та смаку. Кухарі рекомендують додавати не менше 3-х яєць на 12 порцій салату. Цей інгредієнт допоможе врівноважити смак усіх інших компонентів.

Висновки

Отже, якщо ви хочете приготувати смачний салат “Олів’є” й уникнути поширених помилок, дотримуйтесь цих порад. Використовуйте майонез із поміркованістю, переважно з додаванням сметани або вершків.

Робіть м’ясо основним інгредієнтом, уникаючи докторської ковбаси. Не перестарайтеся з картоплею і віддайте перевагу замороженому горошку, а не консервованому.

І, звісно, не заощаджуйте на яйцях, оскільки вони надають салату ніжності та смаку.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.