Головна Life style Як засолити сало, щоб воно було смачним та ніжним

Як засолити сало, щоб воно було смачним та ніжним

by Max
Як засолити сало, щоб воно було смачним та ніжним

Якщо є борщ, то повинно бути й сало. Приготувати його можна досить просто за цим рецептом. Воно буде ніжне та смачне, ароматне. Якщо ви любите м’яку шкірку, то й вона буде ще м’ягесенькою.

Подробиці

Потрібно свіже сало вагою приблизно 1 чи навіть 1,5 кг. Для нього готуємо розсіл. В невелику каструлю налийте 1 л води. Покладіть лаврове листя. Двох штук буде достатньо. На 1 кг сала потрібно 100 г солі. Покладіть також 5 штук духмяного перцю, 0,5 ч.л. чорного перцю горошком та 1 ч.л. насіння коріандру. Доведіть до кипіння та проваріть протягом 3 хвилин. Розсіл повинен охолонути. Наріжте голівку часнику пластинками.

Тепер викладаємо все в контейнер або каструлю, в якій будемо солити. Сало треба нарізати шматками завширшки 5 см та довжиною 15 см. Шарами викладайте часник та сало. залийте охолодженим розсолом. Прикрийте та залиште стояти в приміщенні протягом 2 днів.

Далі треба поставити на сало щось важке, закрити та відправити в холодильник ще на 2 доби. Готове сало треба просушити та можна прибирати на зберігання в холодильник. В сухому посуді може стояти протягом 2 тижнів, а в морозилці зберігатися до 1 року.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.