Головна Новини Як записати дитину до першого класу в Хмельницькому

Як записати дитину до першого класу в Хмельницькому

by Max

До завершення прийому документів залишилося менше ніж півмісяця.

У Хмельницькому триває запис до першого класу в освітні заклади. Процес реєстрації та подачі документів відбуватиметься до 31 травня. З 1 до 15 червня буде відбуватися зарахування дитини до закладу освіти, повідомили у Хмельницькій міській раді.

Передусім, батькам або іншим законним представникам дитини необхідно дізнатися до мікрорайону якого закладу (школи) належить будинок, у якому вони проживають. Є кілька варіантів зробити це. Зокрема, можна запитати в адміністратора найближчого навчального закладу або відвідати вебсайт школи. Також можна звернутися до Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради за телефоном 65-11-59.

До 31 травня необхідно пройти реєстрацію за посиланням https://school.isuo.org/ і подати документи до закладу освіти (школи) вашого мікрорайону:

  • копію документа, що підтверджує проживання у будинку мікрорайону;
  • заяву одного з батьків або інших законних представників дитини;
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • медичну довідку дитини за формою №086-1/о.

З 1 до 15 червня буде відбуватися зарахування дитини до закладу освіти. Тож в цей період можна буде перевірити наявність дитини у списках дітей, зарахованих до школи.

Якщо ж ви бажаєте зарахувати дитину до школи іншого мікрорайону, то:

  • дізнайтеся в директора закладу освіти (школи) про наявність вільних місць;
  • при наявності вільних місць подайте документи на зарахування до обраного закладу освіти (школи);
  • про зарахування дитини до школи іншого мікрорайону ви можете дізнатися після 15 червня.

Якщо виникатимуть якісь запитання або складнощі, то можна звернутися до відділу загальної середньої освіти Департаменту освіти та науки міської ради за номером 65-11-59. Тут можна отримати всю необхідну інформацію.

Читайте також: Як влітку працюватимуть дитячі садочки в Хмельницькому

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.