Головна Life style Як запекти курку, щоб в неї була апетитна скоринка

Як запекти курку, щоб в неї була апетитна скоринка

by Max
Як запекти курку, щоб в неї була апетитна скоринка

Як же смачно, коли курка має таку апетитну золотисту скоринку. За неї можуть початися суперечки за столом. Якщо ви також мрієте про таку курку, тоді розповідаємо основні секрети її приготування.

Потрібен маринад

Для маринування курки потрібно кілька годин. Мова йде не про окремі частини, а про цілу тушку. Якісне та тривале маринування зроблять її м’якою та наповненою смаками.

Сіль все зробить

Метод добре відомий, а результат також гарантований. Потрібно на деко висипати багато солі, а зверху просто викласти курку. Поставте запікатися, а магія станеться сама по собі.

Спеції

Без них важко уявити ароматну курку. Колір, смак, скоринка — все буде. Найпопулярнішими для приготування курки є куркума та паприка. Готуйте з радістю та любов’ю, щоб ваші страви кожен раз виходили найкращими.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.