Головна Life style Як вилікувати отит: народні методи

Як вилікувати отит: народні методи

by Max

Популярні народні методи домашнього самолікування такого захворювання можуть бути дуже небезпечними, наприклад, прогрівання вуха грілками чи гарячим яйцем.

Як передає KURAZH, одним із відносно безпечних способів є горіхова олія. Цей метод є універсальним для різних типів запалення вуха, тому при перших проявах можна скористатися.

Достатньо взяти один волоський горіх. Вичавити його через прес (часникодавку) і 2-3 краплі піпеткою або шприцом без голки закапати у вухо.

Зникне больовий синдром і запальний процес може зупинитися. Головне: не затягуйте і не провокуйте на охолодження вухо додатково.

Увага! Цей контент має виключно інформаційний характер і не містить жодних медичних порад. З приводу прийому ліків, встановлення діагнозів та інших медичних порад зверніться до лікаря.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.