Головна Life style Як відварити буряк за 10 хвилин: кулінарний лайфхак

Як відварити буряк за 10 хвилин: кулінарний лайфхак

by Max

Ви хочете приготувати салат з буряком, але довго варити та ароматизувати ним всю оселю не маєте бажання. Цілком закономірно. За допомогою запропонованого лайфхака ви зможете витратити на приготування коренеплоду всього 10 хвилин.

Подробиці

Буряк буде м’який та приготується за вказаний проміжок часу, якщо на вашій кухні є мікрохвильова піч. Головне дотримуватися методики організації процесу.

Візьміть чистий пакет. Буряк добре вимийте, видаліть зайве з нього. Покладіть коренеплід в пакет та зав’яжіть його.

Зверніть увагу на невеликий момент. В пакеті повинно залишитися трохи повітря. Покладіть на тарілку в мікрохвильовку. Виставте режим 850 Вт на 10 хвилин.

Готовий буряк відкривайте обережно, бо пара може попекти. Краще нехай трохи охолоне пакет, а потім робіть розпаковування. Тепер у вас є коренеплід для салату.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.