Головна Life style Як в домашніх умовах поліпшити колір обличчя і тон шкіри: поради

Як в домашніх умовах поліпшити колір обличчя і тон шкіри: поради

by Max

Багато людей хочуть мати гарний та привабливий вигляд, але не завжди на це є кошти. Що ж можна зробити зі своєю зовнішністю в домашніх умовах, щоб ще й дешево та ефективно було?

Як інформує KURAZH, завжди є способи поліпшити колір обличчя і тон шкіри.

Пийте достатню кількість рідини

Це перше і ключове правило, адже шкіра на 64% складається з води. Через це кількість вологи в організмі безпосередньо впливає на стан епідермісу. Без достатнього споживання води епідерміс стає більш тьмяним, а зморшки і пори — більш помітними. Правильний рівень зволоження допомагає шкірі стати пружною і підвищує її еластичність.

Протирання шкіри обличчя льодом

Заваріть ромашку, остудіть відвар і залийте в формочки для льоду. Заморозьте. Вранці після вмивання швидко пройдіться кубиком такого льоду по масажних лініях. Протипоказання — схильність до куперозу і почервоніння.

Регулярно періть подушки, рушники та наволочки

А також інші текстильні речі, які часто контактують з обличчям тривалий час (шарфи, шапки). Наше обличчя стикається з наволочкою майже постійно під час сну, тому дуже важливо, щоб вона була чистою. Міняйте їх принаймні раз на тиждень. Те ж саме стосується і рушника для обличчя. На його ворсинках залишаються частинки відмерлих клітин шкіри, які створюють сприятливе середовище для розмноження бактерій.

Користуйтеся зволожуючим кремом

Такі косметичні засоби допомагають зберегти вологу безпосередньо у верхніх шарах шкіри і не допускають її зневоднення.

Самомасаж

Дієвий і ефективний спосіб: наносячи крем або протираючи шкіру тоніком, рухайтеся м’якими круговими рухами по масажних лініях обличчя. Приділіть собі буквально кілька хвилин і ви помітите, що колір обличчя зміниться в кращу сторону.

Сироватки і маски — ваші вірні помічники

Не ігноруйте сироватки. Вони призначені для боротьби з конкретними проблемами, в тому числі з тьмяністю. Також 1-2 рази в тиждень балуйте шкіру масками: зволожуючими, живильними, очисними.

Обов’язково використовуйте сонцезахисний крем

Ультрафіолетові промені А-типу є одним з найголовніших каталізаторів старіння і провокують пігментацію. Щоб зберегти рівний колір обличчя, сонцезахисним кремом треба користуватися обов’язково. Причому наносити його ще в приміщенні, до виходу на сонце: працювати такі засоби починають лише через 15-20 хвилин після нанесення, тому не нехтуйте цим правилом.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.