Головна Новини Як українці ставляться до вступу в НАТО та Євросоюз

Як українці ставляться до вступу в НАТО та Євросоюз

by Max

Також у людей запитали про створення військових союзів з Великобританією, Польщею та Литвою.

За майже рік масштабної війни підтримка вступу України до НАТО сягнула найвищого рівня за всю історію спостережень. Таку ідею підтримує орієнтовно 86% українців. Також громадяни ставляться позитивно до вступу в Євросоюз і до створення окремих військових союзів з Великобританією, Польщею та Литвою. Про це свідчать результати нового опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг».

Згідно з дослідженням, підтримка вступу до НАТО за останні місяці знову зросла та є найвищою за історію спостережень. На референдумі цю ініціативу підтримали б 86% учасників опитування. Натомість проти висловилися 3%, а ще 8% — не проголосували б. Решта респондентів не змогла відповісти на це питання.

Подібна ситуація спостерігається й зі можливим вступом України до ЄС. Нині євроінтеграцію країни підтримує 87% опитаних. Проти — 3%, не проголосували б — 8%. Такі погляди переважають в усіх регіональних і вікових групах.

Більшість українців виступають за вступ України до НАТО та ЄС. Інфографіка: Соціологічної групи «Рейтинг»

Більшість українців виступають за вступ України до НАТО та ЄС. Інфографіка: Соціологічної групи «Рейтинг»

«Крім того, 85% опитаних підтримують ідею створення військово-політичного союзу в складі України, Польщі та Великобританії. А 80% — у складі України, Польщі та Литви», — зазначили представники «Рейтингу».

Також люди позитивно ставляться до можливості окремих військово-політичних союзів з Великобританією, Польщею та Литвою. Інфографіка: Соціологічної групи «Рейтинг»

Також люди позитивно ставляться до можливості окремих військово-політичних союзів з Великобританією, Польщею та Литвою. Інфографіка: Соціологічної групи «Рейтинг»

Довідково. 20-е загальнонаціональне опитування «Зовнішньополітичні настрої населення» проходило протягом 14-16 січня в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій. За цей час представники Соціологічної групи «Рейтинг» довідалися думку однієї тисячі повнолітніх громадян України. Похибка не перевищує 3,1%, тож результати дослідження більш-менш відповідають загальним настроям населення.

Читайте також: Війна завтра не завершиться: про що говорив Сергій Жадан у Хмельницькому

Читати ще

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини