Головна Новини Як у Хмельницькому під час забігу збирали на дрони для військових (ФОТО)

Як у Хмельницькому під час забігу збирали на дрони для військових (ФОТО)

by Max

Сьогодні в середмісті на спортивну благодійну подію зібралося майже три сотні учасників.

На майдані перед кінотеатром Шевченка у Хмельницькому було людно: саме сьогодні, 23 грудня, опівдні відбувся забіг під назвою «Новий Горизонт». За словами організаторів, це вже четвертий загалом та завершальний у цьому році зокрема спортивний благодійний захід. За весь час в символічному забігу на підтримку ЗСУ взяло участь понад дві тисячі хмельничан. Біжать дорослі і діти, а також долучаються до події самостійно і в інших містах – онлайн.

«Учасники забігів також з часом змінювалися. У нашому першому забігу була велика кількість цивільних людей, які допомагали військовим. Сьогодні 80 відсотків із зареєстрованих – військові. І ми вдячні, що вони долучаються також. Крім того, з нами тут присутні ветерани параатлети, які також будуть бігти», – під час вступного слова перед стартом забігу розповів Олександр Вербіцький, голова громадської організації «Підтримка України».

Перед забігом – традиційна розминка для майже 300 людей. Також всі бажаючі могли задонатити кошти, необхідні для придбання FPV-дронів для одного з військових підрозділів Сил спеціальних операцій, та написати побажання на прапорі для українських захисників.

Читайте також: Президент відзначив медаллю двох енергетиків з Хмельниччини

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.