Головна Life style Як приготувати старий добрий цибулевий салат з сиром

Як приготувати старий добрий цибулевий салат з сиром

by Max

Про нього вже навіть забули, але років 20 назад він був дуже популярний. Хто його досі готує, зголошуйтеся. Мова йде про цибулевий салат з сиром. Ніби нічого надзвичайного, але ж смачно.

Інгредієнти

Для приготування потрібні такі продукти:

  • твердий сир — 100 г;
  • яйця — 3 шт.;
  • цибуля — 1-2 шт.;
  • майонез;
  • сіль, перець.

Як приготувати

Яйця треба поставити варитися. Тим часом робимо підготовку решти інгредієнтів. Цибулю потрібно нарізати тонкими півкільцями. Залийте її окропом та залиште на 5 хвилин. Так вийде гіркота, яка псує смак.

Готові яйця та сир наріжте, точніше сир натріть. Тепер можна збирати салат. Його вкладають шарами. Спочатку цибуля. Розподіліть її. Змастіть трохи майонезом. Далі викладайте яйця. Трохи їх підсоліть та посипте чорним меленим перцем, щоб не були прісними на смак. Знову черга майонеза. Останній шар — сир. Поставте в холодильник для охолодження. Смачного!

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.