Головна Life style Як приготувати сніданок для всієї родини за 15 хвилин

Як приготувати сніданок для всієї родини за 15 хвилин

by Max
Як приготувати сніданок для всієї родини за 15 хвилин

Зранку всі капризують на їжу, бо ще не прокинулися чи немає апетиту. Якщо у вас є лаваш, ковбаса, помідори та яйця, приготуйте смачнезний сніданок за цим рецептом. Це не просто плесканець, а найсмачніша альтернатива гарячим бутербродам.

Як приготувати

Яйця треба збити. Вам потрібно 3-4 штуки. Залежить від розміру сковороди. Збийте їх з сіллю, перцем чи спеціями за вашим смаком.

Вам потрібні круглі лаваші, або виріжте за формою сковороди. Змастіть вершковим її маслом. Вилийте трохи яєчної суміші. Викладіть лаваш, а на нього ковбасу з сиром. Накрийте лавашом. Тепер помідори з сиром, які також треба накрити лавашом. Повторіть шар з ковбасою.

Останній шар в будь-якому випадку повинен бути з лаваша. Верх також треба залити яйцем. Випікайте під закритою кришкою на невеликому вогні по 5 хвилин з кожної сторони.

Такого сніданку вистачить на всю родину. Смачного!

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.