Головна Life style Як приготувати пікантне та дуже ароматне масло

Як приготувати пікантне та дуже ароматне масло

by Max

Закусковий різновид масла. Надзвичайно ароматний та смачний. А ще таке масло можна гарно подати на стіл. Воно приверне увагу своєю яскравістю та сподобається приємним смаком.

Інгредієнти

Для приготування потрібні такі продукти:

  • масло — 200 г;
  • кріп та петрушка — 170 г;
  • болгарський перець — 150 г;
  • французька гірчиця — 1,5 ч.л.;
  • сіль, перець;
  • цибуля або часник.

Як приготувати

Зелень промийте та подрібніть. Болгарський перець наріжте кубиками. Масло для приготування повинно бути кімнатної температури, щоб добре змішувалося з компонентами.

Масло потрібно змішати з гірчицею, чорним меленим перцем, болгарським перцем та зеленню. Сіль додайте. Якщо є бажання, можна додати цибулю або часник, базилік чи інші ароматичні складники.

Масло готове. Можна перекладати в баночки та зберігати в холодильнику. Термін придатності — до тижня часу. Як варіант, масло згортають в харчовій плівці в ковбаску та відправляють в морозильну камеру. Потім гарно нарізають для подачі.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.