Головна Life style Як приготувати морозиво за 5 хвилин

Як приготувати морозиво за 5 хвилин

by Max
Як приготувати морозиво за 5 хвилин

Навіть узимку іноді так хочеться морозива, особливо ягідного, фруктового, що нагадає смак літа. Пропонуємо за 5 хвилин приготувати смачний десерт.

Подробиці

Для цього треба взяти лише банан та заморожені ягоди. Відправте у чашу блендера і збийте до однорідної маси. Ягоди підійдуть будь-які (полуниця, малина, смородина), банани обов’язково обирайте свіжі.

Якщо любите більш солодкий десерт, то можна додати згущене молоко або мед. Таке морозиво смакує і в напівтвердому стані, і в замороженому повністю.

Морозиво тримає форму, його можна навіть заморозити з палочкою. До речі, також одним із способів приготувати швидке морозиво є заморожений йогурт. Придбайте йогурт у стаканчиках, вставте дерев’яні палочки та відправте в морозилку до повного застигання.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.