Головна Life style Як приготувати маску для обличчя з алое в домашніх умовах

Як приготувати маску для обличчя з алое в домашніх умовах

by Max

by Max

Алое – рослина, яка популярна у медицині та косметології. Якщо у вас вдома є ця рослина, то ви можете самостійно готувати маски для догляду за обличчям.

Подробиці

Популярна маска з медом та соком алое. Візьміть сік та мед у рівних пропорціях, змішайте все й нанесіть на очищену шкіру. Тримайте маску хвилин 15-20, а потім змийте її водою й нанесіть на обличчя крем. Така маска зніме почервоніння, зволожить та заспокоїть шкіру. Підійде для будь-якого типу.

Маска з соком алое й кокосовою олією. Змішайте 3 столові ложки соку алое та 1 столову ложку кокосової олії. Нанесіть на обличчя декілька шарів. Тримайте 15 хвилин й змийте маску водою. Ця маска добре зволожує суху й змарнілу шкіру.

Тебе може зацікавити

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.