Головна Life style Як приготувати квашену капусту: рецепт

Як приготувати квашену капусту: рецепт

by Max
Як приготувати квашену капусту: рецепт

За цим рецептом капуста виходить винятково хрусткою і смачною. І чудово доповнить м’ясні страви, інформує KURAZH.

Інгредієнти:

  • капуста — 5 кг;
  • 5 морквин;
  • сіль — 5 ст. л.;
  • кмин 3 ч. л.

Наріжте капусту соломкою, ножем, або за допомогою шатківниці. Складіть у велику миску. Морквину натріть на крупній тертці та додайте до капусти. Додайте сіль і кмин.

Далі капусту потрібно розм’якшити. Її можна відбити, наприклад товкачиком, або качалкою. А можна пом’яти руками, щоб вона пустила сік.

Якщо квасите капусту в банці — кладіть її туди і добре трамбуйте. Якщо у відрі — то складайте туди і добре приминайте, щоб вона щільно лежала. У відрі капусту можна притиснути якимось вантажем. У банці — просто прикрийте чистим рушником горлечко.

Капуста кваситиметься за кімнатної температури 4-6 днів (точний час залежить як від самої капусти, так і від кімнатної температури). Щодня протикайте капусту довгою дерев’яною палицею, щоб випустити газ, який виділяється в процесі бродіння. Через три дні вже можна пробувати.

Коли капуста закваситься до такої міри, як вас влаштовує, і ви квасили її у відрі, розкладайте її в трилітрових банках, сильно притискаючи, щоб не було повітряних проміжків, і вся капуста вкрилася соком. Банки закрийте пластиковими кришками і приберіть у прохолодне місце: льох, на балкон, або в холодильник.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.