Головна Life style Як приготувати крем для декорування поверхні тортів

Як приготувати крем для декорування поверхні тортів

by Max

Кремові викладання на тортах викликають захват. Вони неймовірні. Головне, щоб крем тримав форму, не розтікався. Таким він може бути, але для цього приготуйте чіз на білому шоколаді. Декор вашого торта буде просто на висоті.

Інгредієнти

Для приготування потрібні такі продукти:

  • вершковий сир — 200 г;
  • білий шоколад — 200 г;
  • вершкове масло 82,5% — 200 г.

Як приготувати

Починаємо з того, що шоколад потрібно розламати, розтопити та охолодити до температури на рівні 30 градусів. Тепер переходимо до масла кімнатної температури, яке потрібно збити. Воно повинно змінити колір на білий.

І поступово додаємо сир. До речі, він повинен бути холодним.  Саме тому, до моменту збивання варто тримати його в холодильнику.

Шоколад також вводимо та ретельно вимішуємо крем. Тепер крем готовий, коли всі компоненти об’єднані разом. Зверніть увагу, що в кремі можуть утворитися бульбашки. Такі ноді буває. В цьому випадку потрібно обережно силіконовою лопаткою пропрацювати масу.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.