Головна Life style Як приготувати картоплю фрі з мінімальною кількістю олії: корисні поради

Як приготувати картоплю фрі з мінімальною кількістю олії: корисні поради

by Max

Про картоплю фрі часто можна почути думку, що вона надзвичайно шкідлива. Якщо не смажити в величезній кількості олії, тоді все буде добре. Приготувати фрі можна й більш здоровим способом.

Подробиці

Повністю позбавити картоплю олії не вийде, проте зменшити її кількість можна досить легко. Все буде смачно. Вам потрібен пакет та всього 50 мл олії.

Підготуйте картоплю, наріжте брусочками. Залийте олію в пакет та покладіть туди ж овоч. Закрийте його та добре перемішайте, щоб все рівномірно розподілилось.

На деко вистеліть пергамент. Викладіть картоплю. Духовка повинна бути розігріта до 220 градусів. А тепер відправте туди картопля на 20-30 хвилин. Дивіться, щоб не пригоріла, бо в різних духовках свої можливості. Коли вона приготується, посоліть її. Смачного!

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.