Головна Life style Як приготувати банановий ганаш для макарунів, тортів та чізкейків

Як приготувати банановий ганаш для макарунів, тортів та чізкейків

by Max

by Max

Цей ганаш можна назвати універсальним. Він ідеально підійде для багатьох десертів не тільки як ганаш, але й для начинки у моті він буде неймовірно смакувати. Рецепт читайте далі у статті.

Інгредієнти

Для приготування потрібні такі продукти:

  • білий шоколад — 180 г;
  • глюкозний сироп — 15 г;
  • ванільна паста — 5 г;
  • бананове пюре — 90 г;
  • вершки 33% — 200 г;
  • масло — 25 г.

Як приготувати

Починаємо з нагрівання вершків. Потрібно довести до температури 80 градусів разом з глюкозним сиропом та ванільною пастою.

Вершки вилийте на шоколад. Вимішайте все разом до однорідної консистенції. Тепер потрібно ввести бананове пюре. Просто розімніть банан виделкою.

Масло повинно бути дуже м’яким. Введіть його в ганаш, але при температурі не вище 50 градусів. Масу потрібно перебити блендером. Вона повинна стати блискучою.

Ганаш обов’язково потрібно стабілізувати. Перелийте його в пласку місткість та залиште на стабілізацію не менше, ніж на 6 годин.

Потім ганаш перелийте в зручну місткість та збийте ще раз його протягом 1 хвилини. Він буде пишним та бездоганно триматиме форму.

Тебе може зацікавити

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.