Головна Новини Як прибирали графський парк в Маліївцях: в мережі з’явилися світлини з толоки волонтерів

Як прибирали графський парк в Маліївцях: в мережі з’явилися світлини з толоки волонтерів

by Max
Як прибирали графський парк в Маліївцях: в мережі з’явилися світлини з толоки волонтерів

Першу волонтерську толоку вирішили присвятити пам‘яті Романа Будзінського, який жив і працював вчителем історії в селі Стріхівці, та загинув на війні у квітні 2022 року.

Вчора, 20 січня, відбулася перша в цьому році волонтерська толока. Небайдужі жителі області долучилися до розчищення галявини та прибирали хмиз на території палацово-паркового комплексу в Маліївцях, що на Дунаєвеччині.

Волонтерський туризм – це можливість поїхати на пам’ятку, послухати екскурсію та допомогти з прибиранням, напередодні толоки сайту «Є ye.ua» розповіла директорка «Малієвецького обласного історико-культурного музею» Анастасія Донець. Світлинами з толоки вона поділилася на своїй фейсбук-сторінці. Першу волонтерську толоку вирішили присвятити пам‘яті Романа Будзінського, який жив і працював вчителем історії в селі Стріхівці.

«Зранку соцмережі нагадали мені, що у Роми День народження. Спортсмен, ідеаліст, щирий і натхненний. Патріот. 24 лютого пішов добровольцем. Загинув у квітні 2022 року. В малієвецькому парку досі є купа зотлілого хмизу, яку зібрав Рома. Спеціально не палю. Просто», – написала Анастасія Донець.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Наступні толоки в Маліївцях заплановані на 10 та 24 лютого, для участі необхідно попередньо записатися. Фото: з фейсбуку Анастасії Донець

Команда волонтерів з Кам’янця-Подільського, Хмельницького та Удрівець за три години вивезли усе сміття та розчистили чагарники навколо будівлі 1894 року, частину приміщення якої у 2009 році викупили під створення музею. Під час відпочинку також обговорили концепцію майбутнього музею: переміг варіант сучасного музею з інтерактивом.

Наступні толоки в Маліївцях заплановані на 10 та 24 лютого. Виїзд з Кам’янця-Подільського та Хмельницького о 9:00 за попереднім записом за телефоном +380 (93) 705-84-23.

Читайте також: Блогер-волонтер та колишній «азовець» Петро Скрипка перебуває на Хмельниччині

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.