Головна Life style Як правильно відварити кальмарів, щоб не зробити їх гумовими

Як правильно відварити кальмарів, щоб не зробити їх гумовими

by Max

Можна на кілька хвилин закинути кальмари в гарячу воду, а витягнути вже гумовими. Таким морепродуктом вже не вийде смачно поласувати. Все вирішує час приготування, тому спочатку треба знати теорію, а потім вже варити, запікати чи смажити цінний продукт.

Подробиці

Воду в каструлі доведіть до кипіння. Опустіть кальмарову тушку та потримайте в окропі не більше 40 секунд. Дістаньте та опустіть інші таким самим чином. Не треба всі відразу закидувати, бо рівномірність приготування буде порушена. Це класичний спосіб відварювання кальмарів.

Ще один спосіб. Доведіть воду до кипіння. Опустіть кальмара на 5 секунд та дістаньте. Через кілька хвилин опустіть на 10 секунд. Все, приготування завершено.

Такі способи допомагають чітко дотримуватися часового проміжку, якого цілком достатньо для приготування морепродукту. Кальмар точно не буде гумовим на смак.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.