Головна Life style Як правильно смажити пельмені: варені чи заморожені класти в сковороду

Як правильно смажити пельмені: варені чи заморожені класти в сковороду

by Max

Про смажені пельмені не менше розмов, ніж про варені. Напівфабрикат однаковий, а враження різні. Поговоримо сьогодні про смажені пельмені. Головне питання стосується способу закладання на сковороду. Вони повинні бути сирими чи відразу відвареними?

Подробиці

Варіанти приготування є різні. І в кожного буде своя правда. Якщо ви хочете посмажити відварені, прослідкуйте відсутність зайвої вологи. При її наявності смаження важко буде назвати вдалим. Вони просто прилипнуть до сковороди, а олія чи масло будуть розлітатися в різні сторони.

Пельмені треба викладати в один шар. Обсмажте з однієї сторони протягом 3-5 хвилин, а потім переверніть на іншу сторону. Слідкуйте, щоб вони не прилипали. При потребі додайте олії. Коли пельмені будуть обсмажені, додайте сметану або інший соус.

Заморожені пельмені також можна готувати. Не розморожуйте їх перед смаженням. ЇХ треба викласти в розігріту сковороду з олією. Обсмажте до щільної скоринки. Якщо це якісно не зробити, то весь сік з начинки почне витікати.

Рекомендується викладати пельмені таким чином, щоб між ними була відстань. Вогонь робіть потім середнім. Влийте кілька столових ложок води та готуйте поки волога не випарується. Близько 4 ложок буде достатньо. Заморожені пельмені готують протягом 20 хвилин. Смачного!

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.