Головна Life style Як правильно приготувати індичку, щоб вона була смачною: прості секрети

Як правильно приготувати індичку, щоб вона була смачною: прості секрети

by Max

by Max

Індичка вважається м’ясом для гурманів, оскільки має ніжні смакові якості, які перевершують інші види птиці.

До того ж, науково доведено, що індичка є найкориснішим видом м’яса.

Подробиці

Справа в тому, що вона має низькі показники калорійності та рівня холестерину.

Однак готувати її не так просто, як ту ж курку.

Якщо пропустити кілька важливих етапів, то м’ясо буде не дуже смачним.

Які секрети варто знати:

  1. Якщо у вас немає досвіду приготування індички, то спочатку варто спробувати свої сили на тушці невеликого розміру. Тож обирайте молодшого птаха.
  2. Найсмачніша індичка виходить у тому випадку, якщо ви купуєте домашню птицю. До того ж такий продукт буде максимально свіжим.
  3. Індичку не можна розморожувати швидкими способами. Найкраще залишати її на ніч у холодильнику.
  4. Мало хто знає про те, що для приготування індички потрібно багато часу для попередньої підготовки. Так, після розморожування потрібно використовувати спеціальний маринад. Потрібно закип’ятити достатню кількість води, додати сіль (близько 50 г на півкіло), прянощі і остудити. Потім залишити індичку на ніч у холодильнику. Якщо ж пропустити цей етап маринування, то індичка вийде дуже сухою.
  5. Іншим секретним прийомом надання соковитості м’ясу є використання вершкового масла. Воно може бути як звичайним, так і з додаванням спецій. Його не варто шкодувати. Щоб приготовлене мясо вийшло смачним потрібно відправити певну кількість вершкового масла навіть усередину птиці і під шкіру в найсухіших місцях.

Тебе може зацікавити

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.