Головна Life style Як правильно поливати помідори протягом літа, щоб не нашкодити урожаю

Як правильно поливати помідори протягом літа, щоб не нашкодити урожаю

by Max

Не завжди городники дотримуються правил поливу помідорів, але ця процедура також впливає на урожай. У подробицях читайте, як поливати томати протягом всього літа.

Подробиці

Помідори люблять рясний полив, щоб ґрунт був вологим. Глибина промоченого ґрунту повинна бути до 25 см. Але це необхідно робити зразу після висадки, протягом 2 тижнів, щоб рослина добре прижилася на новому місці.

На третій тиждень достатньо помірного поливу до того часу, поки не почне утворюватися зав’язь. Полив зменшують, щоб не наростала зайва зелень. Вона тягне поживні речовини з куща.

Коли почнеться утворення плодів, треба знову рясно поливати. Глибина поливу повинна бути 25-30 сантиметрів. Якщо вологи недостатньо, то це призводить до осипання зав’язі, яка утворилася.

При дозріванні помідорів полив знову зменшують, щоб плоди не тріскалися й не загнивалися. У посуху, коли є плоди, поливайте 2 рази на тиждень.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.