Головна Life style Як правильно наносити вечірній крем на обличчя: пояснення

Як правильно наносити вечірній крем на обличчя: пояснення

by Max

Дерматологи пояснюють, що крем потрібно обов’язково наносити на чисту шкіру. Часто просто вмитися недостатньо. Спеціалісти рекомендують зволожувати шкіру тоніком без вмісту спирту, тому що волога шкіра краще вбирає активні компоненти крему. А скільки взагалі потрібно наносити?

Експерти застерегли від великих порцій — достатньо однієї горошини на кожну зону обличчя. Краще накладати до тих пір, поки засіб повністю не вбереться. І робити це треба за годину-дві до відходу до сну. Інакше ризикуєте поділитися кремом зі своєю подушкою. Тепер головне питання — як же все-таки наносити правильно?

Робити це треба по лімфодренажних або масажних лініях. Маються на увазі зони обличчя, в яких циркулює лімфатична рідина, що живить кров білками, сіллю і іншими речовинами.

Натискання має бути середньої інтенсивності. Потрібно наносити крем від носа до латеральних (зовнішніх) сторін щік, від центру чола — до скронь, від підборіддя — до вух, пояснили косметологи.

Що стосується крему для очей, то його потрібно наносити від внутрішнього кута ока до периферії — теж по лімфодренажних лініях.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.