Головна Life style Як правильно готувати качку, щоб м’ясо було соковитим і м’яким: головні секрети

Як правильно готувати качку, щоб м’ясо було соковитим і м’яким: головні секрети

by Max

Далеко не кожна господиня наважиться подати до столу качку, тому що це не найлегша страва для приготування. Справа в тому, що через неправильний підхід до процесу приготування м’ясо птиці стає дуже жорстким.

Подробиці

Жорстке м’ясо навряд чи вам захочеться подавати гостям. чи своїм рідним. Тому доведеться відмовитись від такого делікатесу. Однак завдяки простим правилам можна приготувати смачну качку.

Які секрети варто взяти на озброєння:

Якщо ви хочете смажити, запікати або тушкувати м’ясо, то доведеться брати молодшого птаха. Вік має бути до півроку.

Качку не вдасться приготувати смачною, якщо ви пропустите етап маринування. В іншому випадку навіть значний час приготування не допоможе зробити качку м’якшою.

Найчастіше для маринаду використовують цитрусові з оливковою олією та спеціями.

Однак можна піти і простішим шляхом. Знайдіть відповідну ємність, в яку можна помістити птицю, налийте достатню кількість води. Після цього качку варто відправити на нижню полицю холодильника на 10 -12 годин.

Якщо ж ви вибрали варіант із маринадом, то чекати доведеться менше. Для качки достатньо провести 4 години в розсолі.

Після цих підготовчих процедур можна готувати качку.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.