Головна Life style Як доглядати за розсадою перцю, щоб вона гарно росла: поради господині

Як доглядати за розсадою перцю, щоб вона гарно росла: поради господині

by Max

Якщо ваша розсада перців не бажає рости, то це означає, що в догляді за рослиною існують певні похибки. Саме вони не дають правильно розвиватися посадкам, розповідає KURAZH.

Перш за все потрібно перевірити температуру в приміщенні. Вона повинна бути в межах +22 — +25 градусів вдень і + 18 вночі.

Коли рослинам недостатньо світла, то вони починають гальмувати зростання. Для додаткового освітлення слід придбати спеціальні фітолампи і підсвічувати розсаду вранці і ввечері. Також, не можна тримати рослини на відкритому сонячному світлі.

Далі потрібно перевірити режим поливу. На рослини погано впливає як перелив, так і недолив. Ґрунт повинен бути помірно вологим.

Слід пам’ятати, що після пікіровки перці можуть зупинитися в розвитку. Але в цьому випадку хвилюватися не варто. Через пару днів розсада адаптується до нових умов і знову почне рости.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.