Головна Life style Як часто вам дійсно потрібно прати свій зимовий верхній одяг

Як часто вам дійсно потрібно прати свій зимовий верхній одяг

by Max
Як часто вам дійсно потрібно прати свій зимовий верхній одяг

Експерти поділилися своїми порадами щодо догляду за зимовим верхнім одягом, інформує KURAZH.

Фахівці вказали, що частота прання зимових речей залежить від багатьох факторів, таких як матеріал, колір та тип наповнювача. Наприклад, вовняні вироби вимагають чищення лише один раз за холодний сезон. Це з тим, що кератин, що міститься в шерсті, ефективно бореться з бактеріями, що викликають неприємний запах. Однак, якщо шерстяне пальто намокло під дощем, його слід негайно висушити.

Для шкіряних речей рекомендації дещо відрізняються. Такі вироби можна чистити лише двічі за зиму. Демпсі радить перед професійним чищенням протирати шкіряні пальта вологою ганчіркою, щоб уникнути пошкодження матеріалу брудом та іншими речовинами.

На рахунок стьобаних курток та парок, які, за словами експертів, при регулярному носінні слід прати двічі за зимовий сезон. Синтетичні наповнювачі дозволяють прати такі куртки в домашніх умовах, але при цьому необхідно уважно дотримуватися вказівок на етикетці. Пуховики ж завжди рекомендується здавати у професійне чищення.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.