Головна Новини «Я йду захищати свою родину»: хмельничани попрощалися з 32-річним Олександром Сірим

«Я йду захищати свою родину»: хмельничани попрощалися з 32-річним Олександром Сірим

by Max

Чоловік був мобілізований менше двох місяців тому.

У Хмельницькому сьогодні, 22 травня, попрощалися із Героєм Олександром Сірим. Як йдеться у сюжеті ТРК «Місто», він навчався у школі №29, працював оператором на підприємстві. Чоловіка мобілізували до ЗСУ у березні цього року.

«Він не ховався ні від кого. Говорив: «Я йду захищати свою країну. Я йду захищати свою родину». У перші дні війни ходив до військкомату. Цілий день простояв, але тоді його не взяли. Було дуже багато людей. Сказали почекати і він чекав, поки його не покликали. Я казала: «Сину, почекай», а він відповів: «Хто ж тебе захистить?» – згадує матір полеглого воїна Ганна.

Знайомі Олександра розповідають, що він був добрим, спокійним, гарно вихованим чоловіком.

«Йдуть найкращі наші діти. Йому б ще жити і жити. Він поклав своє життя на вівтар своєї батьківщини. Царство йому небесне і вічна пам’ять», – говорить класна керівниця військового Оксана Гречух.

Олександр був неодружений. Десятого квітня йому виповнилося 32 роки. Він загинув 16-го травня під Червонопопівкою Луганській області. Героя поховали на Алеї Слави у Раковому.

До теми: Під Бахмутом загинув викладач Острозької академії Андрій Семенович з Нетішина

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.