Головна Політика визначили стратегію на 2024 рік

визначили стратегію на 2024 рік

by Max

Президент Володимир Зеленський провів підсумкове засідання Ставки Верховного головнокомандувача, під час якого визначили стратегію застосування Сил оборони України на 2024 рік.

«Підбили воєнні підсумки року. Проаналізували результати ведення бойових дій та наші рішення. Що ми зробили правильно, а що могли зробити краще. З урахуванням цих висновків, прогнозів і наших можливостей визначили стратегію застосування Сил оборони на прийдешній рік», – зазначив президент.

Він наголосив, що у 2023 році «Україна не відступила на жодному напрямку на землі, повернула собі море та зробила безпечнішим небо».

«Ми продовжуємо працювати як одна команда. Дякую кожному й кожній, хто віддає всі сили заради перемоги України», – додав Зеленський.

Минуле засідання Ставки верховного головнокомандувача відбулося 16 грудня, тоді обговорювали оборону і питання військових.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.