Головна Новини У Хмельницькому попрощалися з Героєм Віталієм Балацьким

У Хмельницькому попрощалися з Героєм Віталієм Балацьким

by Max
У Хмельницькому попрощалися з Героєм Віталієм Балацьким

Йому назавжди залишиться 43.

Сьогодні, 30 грудня, у Хмельницькому провели в останню земну дорогу воїна Віталія Балацького. Як йдеться в сюжеті МТРК «Місто», він загинув захищаючи Україну на Запорізькому напрямку.

Віталій Балацький родом з Хмельницького. Тут закінчив школу, а згодом здобув освіту електрика. Як згадує брат Героя, який нині теж у лавах Збройних Сил, Віталій також закінчив строкову службу, а після – жив цивільним життям. Займався будівельною справою. У січні 2023 року чоловіка мобілізували. Разом із побратимами він боронив українську землю від росіян на Запорізькому напрямку. Близькі і знайомі згадують Віталія як добру, чуйну людину з душею хороброго воїна.

«Він був добрим і люблячим батьком, чуйним чоловіком, зятем і сином. Дуже приємна людина. Шкода, що йдуть саме такі… Для сім’ї – це велика трагедія, і не тільки для сім’ї, а й для всіх нас», – каже знайома Героя Любов.

Серце захисника припинило битися 26 грудня. У нього залишилися дружина, дві доньки, мати та брат. Поховали Героя на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове. Йому назавжди — 43 роки.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читайте також: У двох громадах Хмельниччини провели в останню дорогу Героїв

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.