Головна Новини Виставка-ярмарок садівництва та городництва відбудеться на Прибузькій

Виставка-ярмарок садівництва та городництва відбудеться на Прибузькій

by Max

Хмельничан кличуть на весняний ярмарок.

У суботу, 8 квітня, у Хмельницькому на вулиці Прибузькій відбудеться виставка-ярмарок садівництва та городництва «Квітуча Україна». Триватиме вона з 8.00 до 16.00 на ділянці від вулиці Кам’янецької до мосту поблизу «Епіцентра».

Як повідомляють у пресслужбі міської ради, на ярмарку можна буде придбати квіти, саджанці дерев, розсаду, добрива, насіння, посадковий матеріал, садову мінітехніку, інвентар тощо.

«Також можна буде взяти участь в майстер-класах з вирощування розсади, мікрозелені, обробки насіння», – йдеться у повідомленні.

Представник офісу «Розумне довкілля. Хмельницький» розповість про правильне поводження з відходами. На ярмарку працюватиме екобус, де можна здати небезпечні відходи для утилізації. Від населення небезпечні відходи прийматимуть безкоштовно.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.