Головна Новини Викрили працівників Держгеокадастру, які незаконного роздавали землі Хмельниччини

Викрили працівників Держгеокадастру, які незаконного роздавали землі Хмельниччини

by Max

Вартість противправно розданих земель сягає трьох мільйонів гривень.

Посадовці Головного управління в Хмельницькій області незаконно роздали приватним особам 40 гектарів землі на Старокостянтинівщині. Зокрема, йдеться про територію Миролюбненської громади. Як повідомили у Державному бюро розслідувань, ринкова вартість незаконно розданих ділянок складає понад 3 мільйонів гривень.

«Згідно із законодавством, цією землею може розпоряджатися тільки територіальна громада. Ігноруючи норму закону, чиновники Держгеокадастру вносили неправдиві відомості та вели протиправну реєстрацію землі в системі електронного документообігу», – йдеться у повідомленні.

За версією слідства, земельні ділянки роздавали на підставі підроблених заяв або на підставних осіб. У майбутньому їх могли перепродати, а кошти поділити між учасниками схеми. Наразі вилучені документи вивчають та встановлюють всіх учасників правопорушення.

Працівники ДБР провели низку обшуків у адміністративній будівлі обласного управління Держгеокадастру. Там виявили та вилучили документи, що можуть свідчити про протиправну діяльність, а також електронні носії інформації.

Планується клопотання щодо накладення арешту та ініціювання повернення земель до власності територіальної громади.

Попередня кваліфікація: зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (частина 2 статті 364 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.