Головна Life style Вийшли емоційні трейлери: приквел “Голодних ігор” та “Ілюзія безпеки” з Джулією Робертс

Вийшли емоційні трейлери: приквел “Голодних ігор” та “Ілюзія безпеки” з Джулією Робертс

by Max

Кінокомпанія Adastra Cinema представила новий трейлер підліткової екшн-антиутопії “Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій”, що є приквелом популярної кінофраншизи “Голодні ігри” з Дженніфер Лоуренс, інформує KURAZH.

Також Netflix представив перший трейлер психологічного трилеру “Ілюзія безпеки” заснованого на однойменному бестселері Румаана Алама 2020 року.

В центрі сюжету фільму, назва якого дослівно перекладається як “Залиш світ позаду” – подружжя, яке вирішує провести відпустку в орендованому будинку у віддаленій частині Лонг-Айленду. Проте господарі будинку раптово повертаються та повідомляють, що у Нью-Йорку сталася катастрофа – в результаті надпотужної кібератаки, яка несе за собою руйнівні наслідки.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.