Головна Новини Втрати на війні: загинули захисники з Ізяславщини, Білогірщини, Віньковеччини

Втрати на війні: загинули захисники з Ізяславщини, Білогірщини, Віньковеччини

by Max

Хмельниччина попрощається з трьома Героями.

Стало відомо про загибель на фронті ще трьох захисників з Хмельничини.

Трагічна звістка надійшла на Білогірщину. Як йдеться на сторінці громади, захищаючи державу від російського окупанта, у боях на Донеччині загинув Ігор Лисак.

Завтра, 25 січня, громада буде прощатися з військовослужбовцем Збройних сил України. Місцевих мешканців закликають віддати останню шану воїну та організувати «живий коридор».

За інформацією селищної ради, траурна процесія буде рухатися за наступним маршрутом: 10:00 – «Семенівське перехрестя»; 10:30 – дім загиблого в селі Жемелинці; 11:30 – виїзд похоронного кортежу з села Жемелинці; 12:00 – Білогір’я перехрестя «Марунича», звідки траурна процесія розпочне рух пішим ходом до церки та місцевого кладовища.

З Ігорем Лисаком попрощаються завтра.

Також на війні загинув 23-річний мешканець Ізяславщини – Максим Сидорчук. Свої співчуття загиблому Герою висловлює колектив Плужненського професійного аграрного ліцею.

Відомо, що Сидорчук Максим Миколайович народився 27 червня 1999 року в селі Припутні, що на Ізяславщині. У 2014-2017 роках навчався у Плужненському професійному аграрному ліцеї.

«Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати молодої людини. Та нехай добрий, світлий спомин про загиблого захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого Максима знайде вічний спокій…» – йдеться у повідомленні ліцею.

Про дату та місце поховання Максима Сидорчука наразі не повідомляється.

Трагічна звістка в Віньковецькій громаді – 23 січня в результаті обстрілу поблизу пункту Ямполівка Донецької області загинув Шкринда Володимир Володимирович. Захисник був 2003 року народження.

«Наш Герой віддав життя за Батьківщину, за вільну і незалежну Україну, наше з вами мирне небо. Усією громадою низько схиляємо голови у скорботі та глибоко розділяємо біль втрати з рідними та близькими Володимира. Низький уклін нашому Воїну-Захиснику», – йдеться у повідомленні громади.

Про час та місце зустрічі та поховання Володимира Шкринди буде повідомлено додатково.
 

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.