Головна Політика вступ України в НАТО під час війни «не на порядку денному»

вступ України в НАТО під час війни «не на порядку денному»

by Max

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ заявив, що приєднання України до НАТО не відбудеться, поки триває війна, але шлях до членства в майбутньому відкритий.

«Ми всі згодні, що Україна стане членом Альянсу… Але стати членом у розпал війни – це питання не стоїть на порядку денному», – сказав генсекретар НАТО на заході, організованому Німецьким фондом Маршалла США у Брюсселі.

Говорячи про російське вторгнення в Україну Столтенберґ заявив, що президент Росії Володимир Путін зробив «дві великі стратегічні помилки» – недооцінив «хоробрість і рішучість» українців з одного боку, та союзників і партнерів по НАТО – з іншого.

У липні у Вільнюсі відбудеться саміт НАТО. Україна очікує отримати більш чітку позицію союзників щодо майбутнього членства в Альянсі.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.