Головна Новини Все про вступ до вишів та мультипредметний тест: відбудеться Пряма лінія для внутрішньо переміщених осіб

Все про вступ до вишів та мультипредметний тест: відбудеться Пряма лінія для внутрішньо переміщених осіб

by Max
Все про вступ до вишів та мультипредметний тест: відбудеться Пряма лінія для внутрішньо переміщених осіб

На питання відповість директор Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

У п’ятницю, 26 травня, відбудеться Пряма лінія для відповідей на питання внутрішньо переміщених осіб про вступну кампанію до вищих навчальних закладів у 2023 році, а також про національний мультипредметний тест (НМТ), запроваджений замість звичного ЗНО.

На питання відповідатиме директор Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Сергіївна Вакуленко.

Пряма лінія відбудеться 26 травня (п’ятниця) з 14 до 16 години. Питання можна озвучити за телефонами: Vodafone (050) 825 53 98 і Київстар (068) 8018852 або написати у вайбер.

Читачі, які не можуть зателефонувати у вказаний час, можуть заздалегідь надіслати свої запитання електронною поштою на адресу: [email protected]

Відповіді на питання, що часто ставляться, будуть опубліковані в одному з наступних номерів «Сімейної газети», а також на сайті.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.