Головна Економіка Ворог підірвав дамбу в районі Новоайдарівки!

Ворог підірвав дамбу в районі Новоайдарівки!

by Max

У Запорізькій області «в районі селища Новодарівка армія РФ підірвала дамбу», розповів речник Сил оборони Таврійського напрямку Валерій Шершень.

«Ворог нервується і використовує будь-які засоби, аби не допустити прориву своєї оборони саме тут, на Таврійському напрямку. І після підриву Каховської ГЕС (гідроелектростанції – ред.) йде подальший підрив дамб менших водосховищ. Ми маємо інформацію, що біля населеного пункту Новодарівка ворог підірвав дамбу, і це призвело до затоплення обох берегів річки Мокрі Яли», – повідомив Шершень.

За його словами, «на ведення наступальних дій Сил оборони Таврійського напрямку це не впливає».

На світанку 6 червня стало відомо про руйнування дамби Каховської ГЕС, контрольованої військами РФ. Це спричинило затоплення значних територій нижче за течією й обміління водосховища вище. Затоплені десятки населених пунктів, звідки евакуюють людей. При цьому Росія продовжує обстріли Херсонщини на тлі евакуації.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.