Головна Новини Волочиська громада втратила на війні 30-річного захисника

Волочиська громада втратила на війні 30-річного захисника

by Max

На війні загинув Олександр Гуменний.

Волочиська громада отримала сумну звістку про втрату воїна. Загинув ще один Герой, патріот, захисник – старший солдат Гуменний Олександр Володимирович. Про смерть війського повідомляють на сторінці Волочиської міської ради.

Про Героя розповідають: народився Олександр 1 липня 1992 року у селі Куровечка. Після завершення школи навчався в Волочиському аграрно професійному ліцеї, де отримав спеціальність електрозварювальника.

У 2010 був призваний на строкову службу, а вже в 2013 році підписав контракт з ЗСУ.

У 2016 боронив нашу державу в зоні проведення АТО. Отримав статус учасника бойових дій та був нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції». В 2021 році нагороджений медаллю «10 років сумлінної служби».

З серпня 2022 року захищав Україну від російських окупантів на сході. На жаль, воїн загинув 7 лютого під час виконання бойового завдання в районі села Водяне Донецької області.

«Олександр віддав своє життя за свободу і незалежність нашої держави та до останнього подиху був вірним військовій присязі. Волочиська громада щиро співчуває дружині, доньці, батькам, сестрі, усім рідним і близьким загиблого воїна. Доземно вклоняємося нашому воїну – захиснику», – йдеться уповідомленні.

Додамо, на фронті загинув розвідник з Кам’янця-Подільського Дмитро Біньковський.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.